Про компанію

Компанія ТОВ «ТРІУМФ ПАК» є виробником і постачальником стрейч-плівки з лінійного поліетилену низької щільності (LLDPE) для групової упаковки вантажів на піддонах з використанням як високошвидкісних палетайзерів, так і ручних пакувальних пристосувань.

Наше виробництво являє собою повний цикл.

ТОВ «ТРІУМФ ПАК» володіє необхідними виробничими потужностями і прекрасним штатом професіоналів.

Плівка виробляється на сучасній високотехнологічній лінії Італійської компанії «DOLCI EXTRUSION», методом плоскощілинній екструзії на каст-лініях. Багатошарова структура плівки дозволяє досягти високих фізико-механічних показників і експлуатаційних характеристик.

У виробництві використовуються матеріали таких провідних світових виробників сировини як «Exxon Mobil Chemikal», «Dow Chemikal», «Polimeri Europa», «Sabic», а також новітні технології, які дозволяють отримувати високоміцні і еластичні види плівки, здатні до попередньою розтягуванню на 100 -300%.

Відповідність і екологічність виробленого товару підтверджується відповідними Сертифікатами якості та санітарними висновками.

За своїми експлуатаційними якостями наша плівка не поступається світовим аналогам виробництва і виготовляється в суворій відповідності до вимог ГОСТ-10354-82.

Упаковка товару відповідає вимогам, встановленим державними стандартами, санітарними правилами, нормами і технічними умовами, що діють в Україні.

Поставка товару здійснюється відповідно до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні.

Прямі контракти з постачальниками сировини забезпечують нашому підприємству можливість пропонувати вироблений товар за конкурентноздатною ціною. Ми завжди готові до індивідуального діалогу з нашими покупцями, ретельно розробляємо умови угод і йдемо назустріч нашим партнерам, як відносно ціни так і термінів оплати. Крім цього, ми, як виробники, гарантуємо відповідність ваги "нетто" поставленого товару.

Якщо Вам потрібна стрейч плівка, але Ви не знаєте яку товарну позицію краще вибрати, - звертайтеся за порадою до наших фахівців. Вони підкажуть і покажуть Вам, ніж різні види стретч плівки відрізняються один від одного. З їх допомогою Ви зможете вибрати ті види стретч плівки, які будуть повністю відповідати пропонованим Вами вимогам.

Купуйте стрейч-плівку - надійний пакувальний матеріал за оптимальною ціною у ТОВ «ТРІУМФ ПАК».